Download

Download

Pengurus Utama / Hoofdbestuur
KetuaVoorzitter Hansyah Iskandar voorzitter@ppmealikhlashamsterdam.nl
Sekretaris 11e Secretaris Rudi Kosasih secretaris@ppmealikhlashamsterdam.nl
Sekretaris 22e Secretaris Shirley Iskandar ledenadministratie@ppmealikhlashamsterdam.nl
Bendahara 11e Penningmeester Muktisjah Ramli penningmeester@ppmealikhlashamsterdam.nl
Bendahara 22e Penningmeester Dina Heilhof 2epenningmeester@ppmealikhlashamsterdam.nl

Bidang Da'wah / Geloofszaken</td>
KetuaVoorzitter Muhammad Tamsil dawah@ppmealikhlashamsterdam.nl
SekretarisSecretaris Opang Kamal secretaris-dawah@ppmealikhlashamsterdam.nl
BendaharaPenningmeester Hazrah Dani penningmeester-dawah@ppmealikhlashamsterdam.nl

Bidang Pendidikan / Onderwijs
KetuaVoorzitter Fatimah Dijo onderwijs@ppmealikhlashamsterdam.nl
SekretarisSecretaris Amalia Santoso secretaris-onderwijs@ppmealikhlashamsterdam.nl
BendaharaPenningmeester Liliek Santoso penningmeester-onderwijs@ppmealikhlashamsterdam.nl

Bidang Remaja / Jongeren
KetuaVoorzitter Dimple Sokartara jongeren@ppmealikhlashamsterdam.nl
SekretarisSecretaris Rizal Santoso secretaris-jongeren@ppmealikhlashamsterdam.nl
BendaharaPenningmeester Bobby Trimo penningmeester-jongeren@ppmealikhlashamsterdam.nl

Download